Helaas net niet!!

terug naar overzicht

Zaterdag, 7 september 2013

Finale kampioenschappen Federatie Zuid/West Nederland. Helaas is het dit jaar net niet gelukt om wederom de 1e prijs mee naar Heesch en Vinkel te nemen. We waren wel een zeer goede 2e. Het scheelde maar 2 punten. Mede dankzij Rick Hartogs onze jeugdlid was er maar een miniem verschil. Zijn punten telde namelijk dubbel. Lorainne Vermeulen en Jeroen vd Broek behaalde respectievelijk de 2e en 3e plaats. Mike Dollevoet werd 3e van onze club en 4e was dan Rick en de 5e die punten voor ons scoorde was Jan Oliemeulen. Door in de voorronden de nummer 2 van vorig jaar uit te schakelen hadden we goede hoop, maar helaas net niet. Zal Frans van Berkel wel weer wat te vertellen hebben omdat deze samen met Hennie Verbruggen niet aanwezig was.